مقاله ها

مشاوره زیبایی

این قسمت مشخصا به درمان های زیبایی اختصاص دارد، مراجعه کننده گرامی لطفا قبل از انجام هر تصمیمی متن زیر را مطالعه فرمایید.
درمانهای زیبایی برای افراد مختلف معنی و نتیجه متفاوت دارد ، این تحت تاثیر فرهنگ ، شرایط مالی ، فرم دندانها ،تیپ صورت فرد و ارتباط دندانها قرار دارد.
قبل از درمان با پزشکتان فقط راجع به انتظارات خود از درمان ، میزان محدودیت مالی و مشکلاتی که ممکن است در ذهن داشته باشید صحبت کنید.
حتما از صحبت های دندانپزشکتان به نتیجه واقعی برسید که فاصله میان خواسته شما تا واقعیت درمان شما چقدر است و آیا اتفاقی که در نظر شماست پیش می آید یا خیر؟
نکته مهم در کار زیبایی انتخاب رنگ است . بیشتر افراد تمایل به روشن تر شدن رنگ دندانهایشان دارند ، ضروری است که در جلسه انتخاب رنگ حتما توقع خود را از میزان روشن شدن دندان بیان کرده و با دقت در انتخاب رنگ به پزشکتان کمک کنید.
برای هر دندانی طرح درمانهای مختلفی با هزینه های بسیار متفاوت وجود دارد، حتما از قبل راجع به بعد مالی درمان تصمیم بگیرید.
در قدم اول تغییر به وجود آمده به علت انعکاس مستقیم بر کل چهره تان ممکن است طی 2 هفته اول احساس نا آشنایی برایتان ایجاد کند. معمولا 2 هفته انتظار را برای این دوره پیشنهاد می کنیم یعنی بعد از درمان 2 هفته صبر کنید در صورتی که بعد از این مدت خواستار تغییری در فرم دندان بودید مراجعه فرمایید.
نکته کلیدی این است که انجام مشاوره قبل درمان بسیار ضروری است . اکنون اگر تصمیم خود را برای زیباتر ساختن لبخندتان گرفته اید با ما تماس بگیرید.
22369030
22369040
22369050

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی